RECYKLACE EKOVUK, a. s.

Společnost Kovohutě Příbram nástupnická, a. s. se stala dne 24. září 2013 odkupem zbylých akcií jediným akcionářem firmy RECYKLACE EKOVUK, a. s. (Výpis z obchodního rejstříku). Od 21. srpna 2012 měly Kovohutě majoritní podíl. Předsedou představenstva Recyklace Ekovuk je od léta 2012 Petr Janda, který je současně ředitelem kovohuťské divize Elektroodpad. Provozovna je v Příbrami v areálu Kovohutí (kontakty).

 


 

Adresa: RECYKLACE EKOVUK, a.s. – Kovohutě 530, Příbram VI-Březové Hory,

261 01 Příbram, Czech Republic

Výpis z obchodního rejstříku

Sbírka listin – účetní závěrky, atd.

Certifikáty - aktuální (Kovohutě Příbram + Recyklace Ekovuk)

 

Ve společnosti RECYKLACE EKOVUK, a. s. se ekologicky zpracovávají svítidla a světelné zdroje (zářivky, úsporky, výbojky či zařízení pro šíření či řízení osvětlení; dále také klasické žárovky) a další odpady s obsahem rtuti. Tyto aktivity synergicky doplňují zpracovací možnosti divize Elektroodpad.

 

úsporky, výbojky, zářivky (obrázky zleva):

     

 

Služba zpracování svítidel, světelných zdrojů a ostatních odpadů s obsahem rtuti je realizována pro kolektivní systémy a původce odpadů.

Hlavním dodavatelem je kolektivní systém Ekolamp.

 

Kovohutě Příbram a Recyklace Ekovuk – v tiskové zprávě 04.10.2013

Kovohutě Příbram a Recyklace Ekovuk – v tiskové zprávě 11.02.2013

Kovohutě Příbram a Recyklace Ekovuk – v tiskové zprávě 19.10.2012

 

Stručně z předchozí historie firmy RECYKLACE EKOVUK, a. s.:

Již od roku 1992 se využitím a odstraněním nebezpečných odpadů s obsahem těžkých kovů, především rtuti, zabývala společnost EKO-VUK, spol. s r.o. K tomuto účelu vybudovala a provozovala recyklační stanici. V roce 2002 byly, z důvodů zkvalitnění služeb a zvýšení odpovědnosti za technické zajištění systému zpětného odběru použitých zářivek a výbojek, veškeré ekologické činnosti ze společnosti EKO-VUK, spol. s r.o. vyčleněny a převedeny na nově založenou akciovou společnost RECYKLACE EKOVUK, a. s.

 

Kovohutě nabízí svoz elektroodpadu vč. osvětlovacích zařízení k ekologické recyklaci

Inzerce Kovohutí Příbram 2014