Divize Produkty

Divize Produkty se zabývá výrobou a prodejem široké palety výrobků na bázi olova a cínu. Celý sortiment (PROFIL), který představuje kolem 2.000 položek, lze rozdělit do čtyř skupin – měkké pájky, odlévané slitiny, olověné výrobky a polotovary a vzduchovkové střelivo.

 

produkty

 

    • Měkké pájky (ve formě drátu, drátů plněných tavidly, tyčí) bezolovnaté (ve shodě s RoHS) a olovnaté. Většina typů těchto pájek nalézá uplatnění v elektronice a elektrotechnice, kde jsou vysoké nároky na chemickou čistotu slitin.
    • Ložiskové kovy a speciální slitiny (nízkotavitelné slitiny, slitiny pro výrobu bižuterie, slitiny pro výrobu střeliva atd.), kovové prášky na bázi olova, cínu a jejich slitin  
    • Válcované olověné a cínové polotovary (olověné plechy a fólie, cínové anody), lisované olověné polotovary (dráty, profily, trubky, tyče) a odlévané olověné výrobky (různá závaží, plomby, olověné cihly atd.).
    • Vzduchovkové střelivo: broky, diabolky ráže 4,5 mm a 5,5 mm a olověné broky od ø 4,5 do ø 13,84 mm. Diabolky se vyrábí v různých modifikacích a jsou určeny pro vzduchové a plynové zbraně.

 

Všeobecné obchodní podmínky divize Produkty

 

Inzerce Kovohutí Příbram 2014